Ak nie ste z Fínska, kde je viac sáun ako automobilov, tak ste buď nad domácou saunou ešte neuvažovali, alebo zadováženie sauny považujete prinajmenšom za finančne nákladné.  Je pravdou, že domáce sauny nie sú lacný špás, ale tým nie je ani automobil ktorého hodnotu vo vašom živote veru odôvodňovať netreba.

Skúsili ste si už však vykalkulovať hodnotu všetkých tých prepadnutých permanentiek do fitness centier, plavární, či cvičebných pomôcok, a spočítali koľko peňazí ste investovali do vitamínov od výmyslu sveta, alebo do zdravotných pobytov ktoré nie sú vždy iba bezstarostným relaxom, ale často aj ďaľšou časovo a finančne náročnou investíciou?

Zázračné sauny

A teraz si skúste predstaviť útulnú drevenú komôrku, ktorá sa stane komplexnou ozdravovňou priamo vo Vašom dome. Táto zázračná komôrka totižto dokáže zastrešiť celú radu zdraviu a kráse prospešných procedúr. Cédrové sauny Almost Heavens sa môžu svojou estetikou, trvácnosťou a prakticky žiadnou prevádzkovou údržbou stať neoceniteľnou súčasťou cesty k Vášmu fyzickému ale aj duševného zdraviu, a to v ničím nerušenom prostredí a súkromí Vášho domu alebo záhrady.

Ak sa teda rozhodujete investovať do “komôrky zdravia na celý život”, sauny Vám  poskytneme aj cez výhodný systém financovania.

Príďte sa pozrieť na Gardenia DOMEXPO Solaris Nitra 2015, kde si od 16.-19.4 môžete Almost Heaven Saunas vyskúšať na vlastnej koži, a kde Vám radi odprezentujeme naše sauny a ich bezkonkurenčné výhody.

Gardenia Sauny

Share This