Ak hľadáte kvalitné sauny, ktoré dokážu naraz potešiť všetky Vaše zmysly, tak sauny od Almost Heaven sú tou správnou voľbou. A možno práve premýšľate, ktorá sauna spomedzi našej rady vonkajších sudových sáun alebo najnovších modelov interiérových sáun je pre Vás tou najlepšou voľbou…

Čo je okrúhle a veľmi príťažlivé?

Spoločnosť Almost Heaven Saunas je vo svete známa predovšetkým vďaka exteriérovým sudovým saunám výnimočnej kvality. Barelové sauny sú vyrobené z kanadského červeného cédru, ktorý je prirodzene odolný proti škodcom a hnilobe, takže sauna Almost Heaven bude vždy elegantným a atraktívnym doplnkom každej záhrady. Naše sudové sauny vyrábame podľla osvedčeného perodrážkového systému, ktorý je ľahko zostaviteľný a umožňuje drevu zrieť bez praskania. Naše barelové sauny dodávame s tvarovanými podperami z odolného plastu, ktoré umožňujú pevné osadenie na zem a zároveň zabraňujú dotyku dreva s pôdou, čím chránia saunu pred vlhkosťou.

Jednou z výhod našich sudových sáun je, že môžu byť umiestnené na akomkoľvek rovnom povrchu, či už je to betón, terasa, tráva alebo hlina. Takže sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Okrem toho, výšku lavice vo vnútri si môžete upraviť tak, aby vyhovovala vašim potrebám a preferenciám. Naše sudové sauny ponúkame v rôznych veľkostiach, od najmešieho modelu Barel 4 pre 2 osoby až po najväčší model Grandview Multiroom určenému až pre 8 osôb. Niektoré modely sú navrhnuté aj s vonkajším posedením pre vaše komfortné vychladnutie po horúcej saune.

Sauny Almost Heaven stanovili štandardy v oblasti kvality a dielenského vyhotovenia vonkajších barelových sáun, ale ak oddych vo vonkajšom prostredí nie je vašou šálkou kávy, môžete zvážiť aj niektorý z interiérových modelov.

Udržiavanie tepla vo vnútri

Najnovšími prírastkami medzi saunami Almost Heaven je náš rad interiérových sáun, ktoré mali svoj debut na jeseň 2014. Ponuka zahŕňa tri sauny vyrobené z kanadského pobrežného jedľovca – 2-miestnu Madison, 4-miestnu Grayson a 6-miestnu Bridgeport. Jedľovec patrí medzi ľahšie druhy dreva a môže príjemne doplniť interiér vášho domova. Zároveň si však môžete vychutnávať vôňu cédra, pretože lavice a opierky vyrábame z kanadského červeného cédra. Ak patríte medzi tých, ktorí červený céder doslova zbožňujú, v ponuke máme aj model Blue Ridge, ktorý je celý vyrobený z tohto aromatického dreva.

Naše interiérové sauny ponúkajú viac úrovní sedenia, takže nadšenci saunovania si môžu vychutnať svoju saunu na vyššej lavici a tí, ktorí majú radi miernejšie teploty, môžu sedieť nižšie, kde vzduch nedosahuje také vysoké teploty. Podobne ako pri našich exteriérových saunách, aj interiérové modely môžete umiestniť na rôzne povrchy – dlažbu, betón a pod.

Inštaláciou jednej z našich sáun môžete priniesť do svojho domova pocit harmónie a uvoľnenia v podobe svojho vlastného špeciálneho miesta na relax. Hoci ide o náš najnovší rad produktov, ktorý je na trhu len pár mesiacov, už teraz sa teší veľkej obľube. Veríme, že táto popularita bude aj naďalej rásť vďaka našim vysokým kvalitatívnym štandardom a starostlivosti o zákazníkov.

Chcem obidve

Či už hľadáte interiérovú alebo exteriérovú saunu, spoločnosť Almost Heaven Saunas ponúka v oboch prípadoch vysoké kvalitatívne štandardy. Nech si vyberiete saunu vyrobenú z červeného cédra alebo pobrežného jedľovca, drevo, ktoré vyberáme na výrobu našich sáun, je hrubé, mäkké a neobsahuje žiadne triesky. Pridajte k tomu pec Harvia, ktoré dodávame s každou saunou a získate kombináciu, ktorá bude navyše mimoriadne energeticky úsporná. Naše saunové zostavy sú navrhnuté na jednoduchú montáž, aby ste si mohli začať užívať svoje autentické saunové prostredie čo najskôr.

Share This