Barelová sauna

Naše originálne barelové sauny vyrábame  už takmer 40 rokov. Všetky sauny Almost Heaven i Cedar Lover sú vyrobené z hrubého masívneho dreva kanadského červeného cédra. Vďaka tomu poskytujú maximálne autentický zážitok zo saunovania.
Zobraziť saunu

Barelová sauna s prístreškom

Barelová sauna s vonkajšou klenbou je originálom v našej ponuke. Predná stena je posunutá smerom do vnútra, čo obohatilo vzhľad sauny o malú verandu, ktorá je funkčným a dekoratívnym prvkom. Podobné ako štandardné barelové sauny, aj sauna s vonkajšou klenbou je dostupná v rôznych dĺžkach pre 2 až 6 osôb.
Zobraziť saunu

Barelová sauna Grandview

Model Grandview je našou najväčšou a najluxusnejšou barelovou saunou. V priemer meria viac ako dva metre a je dostupná v štandardnej verzii, ako aj s verandou. Veľký vnútorný priestor umožňuje použitie vyvýšeného podlahového dielu a oblých operadiel na laviciach.
Zobraziť saunu

Interiérová sauna Grayson

Model Grayson od spoločnosti Almost Heaven predstavuje atraktívny a zdravý doplnok vášho domova. Teplota v saune dosahuje viac ako 85 °C a poskytuje výnimočný zážitok zo suchej sauny. Posedenie v saune Grayson priaznivo vplýva na vašu pokožku, dýchacie cesty, uvoľňuje boľavé kĺby a detoxifikuje celé telo. To všetko súčasne s posilňovaním srdcovocievneho obehu a spaľovaním až 300 kalórií.
Zobraziť saunu

Interiérová sauna Bluestone

Kompaktné rozmery vnútornej parnej sauny Bluestone pre 2 až 3 osoby sú ideálne do priestorov, kde nie je miesta nazvyš. Saunu môžete umiestniť na akúkoľvek dláždenú alebo keramickú podlahu a keďže všetky stenové, stropné a lavicové sekcie sú zmontované vo výrobe, jej zostavenie doma je jednoduché a dá sa zvládnuť za pár hodín. Používanie originálnej parnej sauny prináša mnohé zdravotné benefity.
Zobraziť saunu

Interiérová sauna Bridgeport

Štýlový model Bridgeport je vybavený dlhou hornou lavicou na ležanie a dvomi dolnými na sedenie. Veľkoryso presklená predná stena prispieva k pocitu priestrannosti tejto sauny s kapacitou až pre 6 osôb. Je vyrobená z hrubého jedľovca a červeného kanadského cédra.
Zobraziť saunu
Share This